Wiadomości

Poszukujemy mężczyzny, który może mieć związek z usiłowaniem oszustwa metodą „na funkcjonariusza Policji”

Data publikacji 16.04.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie usiłowania oszustwa metodą „na funkcjonariusza Policji”. Do zdarzenia doszło w marcu br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie usiłowania oszustwa metodą „na funkcjonariusza Policji”. Do zdarzenia doszło w marcu 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna jest wysoki i szczupły. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną czapkę z daszkiem, jasną maseczkę, granatową kurtkę, jeansy koloru denim podwinięte ponad kostkę oraz ciemne buty.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu), lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę, który idzie chodnikiem wzdłuż budynku.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę idącego chodnikiem wzdłuż zaparkowanych samochodów.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę pomiędzy zaparkowanymi samochodami.