Wiadomości

Najserdeczniejsze życzenia dla policjantek oraz pracownic cywilnych z Okazji Dnia Kobiet

Data publikacji 08.03.2021

W gdyńskim garnizonie służy 131 policjantek oraz pracują 83 kobiety na stanowiskach cywilnych. W tym szczególnym dniu składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia oraz dziękujemy za ciężką służbę i pracę.

Kobiety wstąpiły do służby w Policji przeszło 96 lat temu. Od tego czasu wciąż ich przybywa. Pomimo ciężkiej i bardzo odpowiedzialnej służby stawiają czoła wszystkim trudnościom i dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa.

W Gdyni służy 131 policjantek. Funkcjonariuszki sprawdzają się zarówno w pracy z dziećmi, jak i młodzieżą, w ruchu drogowym, w patrolach interwencyjnych, w roli dzielnicowych, a także w pionie dochodzeniowo-śledczym i kryminalnym.

Panie w mundurach to nie jedyne kobiety związane z Policją. W garnizonie gdyńskim pracują 83 kobiety na stanowiskach cywilnych. Wspomagają służbę wszystkich policjantów, dbając m.in. o sprawy kadrowe, biurowe, finanse czy zaopatrzenie.

Dziękujemy za profesjonalną oraz rzetelną służbę i pracę, a także za uśmiech i ciepłą atmosferę, którą tworzycie w policyjnej braci. Przyjmijcie życzenia zdrowia, optymizmu, sukcesów w życiu zawodowym, jak i osobistym oraz spełnienia wszystkich marzeń.

  • 6 kobiet, Policjantki i pracownice cywilne KMP w Gdyni
    Dzień kobiet