Jeśli ich rozpoznajesz – zadzwoń na Policję - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wiadomości

Jeśli ich rozpoznajesz – zadzwoń na Policję

Data publikacji 25.02.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie kradzieży kosmetyków. Do zdarzenia doszło we wrześniu 2020 roku, a związek ze sprawą mają kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie kradzieży kosmetyków. Do zdarzenia doszło 30 września 2020 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mają osoby, których wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że kobieta ma 20-25 lat, około 170 cm wzrostu, włosy tlenione blond (do karku), jest krępej budowy ciała. W dniu zdarzenia miała na sobie niebieską bluzę, czarne spodnie, czerwone buty z wysoką, czarną podeszwą oraz przewieszoną przez ramię ciemną torbę.

Kobieta była w towarzystwie mężczyzny w wieku 20-25 lat, około 180 cm wzrostu. W dniu zdarzenia miał na sobie maseczkę na twarzy, czarną czapkę, sportową bluzę z kapturem koloru białego z szarym pasem, niebieskie spodnie i czarne buty.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające kobietę i mężczyznę, którzy są w sklepie. Para idąc trzyma się za ręce.
  • Zdjęcie przedstawiające kobietę i mężczyznę, którzy znajdują się w sklepie.
  • Zdjęcie przedstawiające kobietę i mężczyznę, którzy znajdują się w sklepie.