Zadzwoń, jeżeli ich rozpoznajesz - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wiadomości

Zadzwoń, jeżeli ich rozpoznajesz

Data publikacji 15.09.2020

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują mężczyznę i kobietę, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Śródmieściu poszukują mężczyznę oraz towarzyszącą mu kobietę. Mężczyzna podejrzewany jest o to, że w sierpniu 2020 roku w jednym ze sklepów przywłaszczył portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów.
 
Mundurowi zabezpieczyli monitoring, z którego wynika, że sprawca ma 20-30 lat, około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego, długie spodnie czarno-szare, ciemne buty, czarną czapeczkę z daszkiem.
 
Mężczyzna był w towarzystwie kobiety w wieku 20-30 lat, około 175 cm wzrostu, średniej budowy ciała, długie czarne włosy, ubranej w czarną koszulkę z krótkim rękawem, długie czarne spodnie, białe buty z czarnymi paskami po bokach (prawdopodobnie znanej marki sportowej), która miała przewieszoną przez prawe ramię białą torbę z czarnymi napisami.
 
Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają osoby z przedstawionego monitoringu o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 lub 47-74-21-867.