Wiadomości

Gdyńscy policjanci odwiedzili hospicjum dziecięce „Bursztynowa Przystań”

Data publikacji 01.06.2020

Dzisiaj z okazji Dnia Dziecka gdyńscy policjanci odwiedzili hospicjum „Bursztynowa Przystań”, aby przekazać podopiecznym placówki potrzebne produkty. Od wielu lat mundurowi starają się pomagać dzieciom pokrzywdzonym przez los poprzez organizowanie akcji w okresie świątecznym. Tym razem wybrali się do „Bursztynowej Przystani” aby złożyć życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Pomaganie słabszym i pokrzywdzonym przez wypadki losowe to honor i odpowiedzialność. Policjanci z Gdyni od wielu lat organizują wsparcie dla podopiecznych dziecięcego hospicjum. Na ten cel mundurowi przygotowują różne prezenty wskazane przez opiekunów placówki, jako najbardziej potrzebne. Dzisiaj z okazji Dnia Dziecka funkcjonariusze odwiedzili „Bursztynową Przystań” i przekazali zakupione słoiczki z obiadami, deserami, soczki, kaszki mleczno-ryżowe oraz mokre chusteczki.

Gdyńscy policjanci bardzo chętnie biorą udział w tak szczytnych celach. Mundurowi angażują się i „zarażają” kolejnych funkcjonariuszy, którzy z każdym rokiem włączają się w akcje z ogromnym entuzjazmem.