Policja poszukuje świadków przywłaszczenia pieniędzy. - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wiadomości

Policja poszukuje świadków przywłaszczenia pieniędzy.

Data publikacji 03.10.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy przywłaszczenia pieniędzy, do której doszło w dniu 17.08.2019 roku na terenie sklepu spożywczego mieszczącego się w Gdyni przy Al. Zwycięstwa. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia pieniędzy, do której doszło w dniu 05.06.2019 roku na terenie sklepu spożywczego mieszczącego się w Gdyni przy ul. Boh. Starówki Warszawskiej. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis kobiety:

  • wiek około 70 lat,
  • szczupłej budowy ciała,
  • w trakcie popełnienia przestępstwa kobieta ubrana była w bluzkę z krótkim rękawem koloru granatowego, spodnie typu rybaczki koloru niebieskiego, na głowie założony jasny kapelusz.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.