Wiadomości

31-latek zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 03.10.2019

Kryminalni z Gdyni zatrzymali 31 – latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania garażu mężczyzny policjanci zabezpieczyli blisko 170 gramów marihuany i kilkanaście gramów kokainy. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie decydować będzie sąd.

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać w miejscu zamieszkania znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze po przeprowadzonej obserwacji przystąpili do czynności z udziałem podejrzewanego.

W trakcie przeszukania garażu mężczyzny mundurowi zabezpieczyli blisko 170 gramów zielono-brązowego suszu roślinnego zapakowanego w trzy szklane słoiki.  Po zbadaniu zabezpieczonego suszu testerem narkotyków okazało się, że jest nim marihuana. W garażu policjanci zabezpieczyli również kilkanaście gramów sypkiej krystalicznej substancji, którą po sprawdzeniu testerem narkotyków okazała się kokaina. 

Zatrzymany, 31 – letni mieszkaniec Gdyni, wkrótce usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego decydować będzie sąd. Śledczy sprawdzają czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o podobnym charakterze.