ZAPROSZENIE NA DEBATĘ - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wiadomości

ZAPROSZENIE NA DEBATĘ

Data publikacji 27.08.2019

Komenda Miejska Policji w Gdyni w dniu 29 sierpnia br. o godz. 11:30 w siedzibie Centrum Aktywności Seniora mieszczącego się w Gdyni przy ul. 3 Maja 27 organizuje debatę społeczną pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Miejski Policji w Gdyni zaprasza wszystkich mieszkańców Gdyni, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Miejską Policji w Gdyni jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod, poprzez wdrożenie której chcielibyśmy realizować ten cel jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania oraz dialogu z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

W trakcie debaty zaprezentowane zostaną zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscach zamieszkania. Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy w dniu 29 sierpnia br. o godz. 11:30 do siedziby Centrum Aktywności Seniora mieszczącego się w Gdyni przy ul. 3 Maja 27.