Policja poszukuje świadków kradzieży w roweru - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wiadomości

Policja poszukuje świadków kradzieży w roweru

Data publikacji 23.08.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży roweru, do której doszło, w dniu 13.06.2019 roku w Gdyni przy ul. Legionów. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru, do której doszło, w dniu 13.06.2019 roku na ul. Legionów w Gdyni. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis mężczyzny:

- wiek około 20-30 lat,

- szczupłej budowy ciała,

- włosy krótkie, ciemne,

- w trakcie popełnienia przestępstwa ubrany był w koszulkę koloru zielonego, spodnie jeansowe jasno niebieskie z widocznymi przetarciami, czarne trampki z białymi podeszwami, plecak koloru czarnego z żółtym napisem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.