Policja poszukuje świadków kradzieży w drogerii - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wiadomości

Policja poszukuje świadków kradzieży w drogerii

Data publikacji 23.08.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawców kradzieży perfum, do której doszło, w dniu 03.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum, do której doszło, w dniu 03.07.2019 roku w drogerii mieszczącej się w centrum handlowym zlokalizowanym przy ul. K. Górskiego w Gdyni. Wizerunek sprawców prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis pierwszego mężczyzny:

- wiek około 20-30 lat,

- szczupłej budowy ciała,

- włosy krótkie, jasne,

- w trakcie popełnienia przestępstwa ubrany był w czerwoną koszulkę z napisem POLO, krótkie spodenki koloru kremowego, czarne buty sportowe.

Rysopis drugiego mężczyzny:

- wiek około 20-30 lat,

- szczupłej budowy ciała,

- włosy krótkie, ciemne,

- w trakcie popełnienia przestępstwa ubrany był w szarą bluzę z czarnym napisem CK, długie czarne spodnie dresowe, ciemne buty sportowe.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby, których wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.