Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń do nas!!! - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wiadomości

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń do nas!!!

Data publikacji 11.07.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy przywłaszczenia telefonu, do której doszło, w dniu 05.06.2019 roku na terenie sklepu spożywczego mieszczącego się w Gdyni przy Al. Zwycięstwa. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia telefonu, do której doszło, w dniu 05.06.2019 roku na terenie sklepu spożywczego mieszczącego się w Gdyni przy Al. Zwycięstwa. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

 

Rysopis mężczyzny:

- wiek około 30 lat,

- ciemne włosy,

- szczupłej budowy ciała,

- w trakcie popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w kurtkę czarny sweter, jeansy koloru granatowego z wyraźnymi przetarciami.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.