Jedenaście osób zatrzymanych za posiadanie narkotyków - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wiadomości

Jedenaście osób zatrzymanych za posiadanie narkotyków

Data publikacji 05.07.2019

Wczoraj funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Gdyni i Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zatrzymali 11 osób podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Niebawem każdy z zatrzymanych usłyszy zarzut posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj na terenie Gdyni policjanci gdyńskiej komendy i Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zatrzymali 11 osób, u których zabezpieczone zostały narkotyki. Każdy z zatrzymanych posiadał niewielkie ilości narkotyków. Wśród zabezpieczonych substancji znalazły się marihuana i amfetamina. Do wszystkich zatrzymań doszło w rejonie Śródmieścia i Oksywia. Większość środków odurzających została ujawniona w trakcie kontroli osobistej legitymowanych osób.

Zatrzymani to osoby w wieku od 16 do 35 lat, wśród nich była jedna kobieta. Dwoje z zatrzymanych jest mieszkańcami Gdyni natomiast reszta to osoby przyjezdne.  Niebawem wszyscy zatrzymani usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.