37–LATEK ZATRZYMANY ZA USZKODZENIE PIĘCIU SAMOCHODÓW - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wiadomości

37–LATEK ZATRZYMANY ZA USZKODZENIE PIĘCIU SAMOCHODÓW

Data publikacji 29.04.2019

Kryminalni z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni zatrzymali mężczyznę, który uszkodził pięć pojazdów znajdujących się na parkingu salonu samochodowego. Mężczyzna przechodząc obok pojazdów rysował ich powłokę lakierniczą ostrym narzędziem trzymanym w ręku. Zatrzymany usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstwa, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Śledczy i kryminalni z komisariatu w Gdyni Chyloni pracowali nad sprawą uszkodzenia kilku pojazdów, do których doszło w ostatnich dniach na terenie parkingu jednego z salonów samochodowych mieszczących się w Gdyni Chyloni. Sprawca przechodząc obok samochodów rysował ich powłokę lakierniczą ostrym narzędziem trzymanym w ręku. Łącznie w ten sposób uszkodził pięć samochodów.

Policjanci pracujący nad sprawą zebrali informację i materiał dowodowy wskazujący, że sprawcą tych przestępstw może być 37-letni mieszkaniec Gdyni. Ich przypuszczenia potwierdziły się, a podejrzewany przez nich mężczyzna został zatrzymany w ostatni piątek. Zatrzymany przyznał się do uszkodzenia pięciu samochodów i wyjaśnił motywy swojego działania. 37-latkowi zostały już przedstawione zarzuty uszkodzenia mienia, za te przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.