Komenda Miejska Policji w Gdyni

Rekrutacja
BIP
Krajowa Mapa zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Zielona strefa
Stop Agresji Drogowej
Twój Parasol
Spacer

Komunikat

Nasz profil

Najczęściej czytane

 1. Uwaga! Poszukujemy sprawczynię kradzieży perfum

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują kobietę, która, z jednego ze sklepów na ul. Świętojańskiej, ukradła perfumy. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas +48 47 74 21 155.

 2. Policjant zapobiegł niebezpiecznej sytuacji na drodze, a mężczyzna nie stracił przytomności

  Dzisiaj w drodze do pracy, policjant zauważył samochód, który poruszał się „zygzakiem”. Funkcjonariusz pojechał za tym kierowcą aby go zatrzymać. Okazało się, że mężczyzna jest chory na cukrzycę. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji policjanta nie doszło do niebezpiecznej sytuacji na drodze, a kierujący suzuki trafił pod opiekę lekarzy.

 3. Komenda Miejska Policji w Gdyni zmierzyła się z wyzwaniem #Gaszynchallenge

  Gdyńscy policjanci, na czele z Komendantem Miejskim Policji w Gdyni, mł. insp. Sławomirem Pachurą, włączyli się do akcji charytatywnej #Gaszynchallenge. Funkcjonariusze „pompowali” dla 18-miesięcznej Antoniny Popławskiej z Gdyni, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.

 4. Wyniki wczorajszych działań gdyńskiej drogówki „ZKM – COVID”

  Wczoraj policjanci gdyńskiej drogówki prowadzili działania, polegające na wzmożonych kontrolach w autobusach miejskich. Celem akcji funkcjonariuszy było zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Mundurowi sprawdzali, czy w środkach komunikacji miejskiej przestrzegane są przepisy związane z wirusem Covid-19.

 5. Uwaga! Poszukujemy sprawcę oszustwa metodą "na policjanta"

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują mężczyzny, która w czerwcu br. oszukała, metodą "na policjanta", mieszkańca Gdyni. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas +48 47 74 21 155.

 6. Zamiana siedziby Komisariatu Gdynia Witomino

  12 lutego został uroczyście otwarty nowo wybud owany Komisariat Policji w Gdyni Chwarznie. W nowym budynku służbę będą pełnić Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Witominie.

 7. Dzisiaj i jutro policjanci drogówki będą kontrolować motocyklistów

  Dzisiaj i jutro policjanci gdyńskiej drogówki przeprowadzą działania wojewódzkie pn. „Motocykle”. Mundurowi będą zwracać uwagę na to, czy motocykliści przestrzegają przepisy ruchu drogowego, czy są wyposażeni w ubiór zawierający elementy bezpieczeństwa osobistego oraz sprawdzą stan techniczny motocykli.

 8. Policjanci gdyńskiej drogówki podsumowują I półrocze 2020 roku

  Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdyni podsumowali pierwsze półrocze 2020 roku. Dzięki bardzo częstym akcjom policjantów, gdynianie mogą czuć się bezpiecznie na drogach swojego miasta. Wyniki pracy mundurowych są zadowalające i jednocześnie motywują do kolejnych działań.

 9. Gdyńscy policjanci odwiedzili hospicjum dziecięce „Bursztynowa Przystań”

  Dzisiaj z okazji Dnia Dziecka gdyńscy policjanci odwiedzili hospicjum „Bursztynowa Przystań”, aby przekazać podopiecznym placówki potrzebne produkty. Od wielu lat mundurowi starają się pomagać dzieciom pokrzywdzonym przez los poprzez organizowanie akcji w okresie świątecznym. Tym razem wybrali się do „Bursztynowej Przystani” aby złożyć życzenia z okazji Dnia Dziecka.

 10. Uwaga! Poszukujemy sprawców kradzieży

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują dwóch mężczyzn, którzy z centrum handlowego przy ul. K. Górskiego w Gdyni ukradli odzież. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas +48 47 74 21 255.

Spacer

Imprezy Masowe