Komenda Miejska Policji w Gdyni

BIP
Krajowa Mapa zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Zielona strefa
Stop Agresji Drogowej
Spacer

Komunikat

Nasz profil

Najczęściej czytane

 1. Znamy najlepszych śledczych gdyńskiej komendy

  W Komendzie Miejskiej Policji w Gdyni odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XXI edycji konkursu na najlepszego dochodzeniowca Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Laureaci odebrali pamiątkowe puchary i wyróżnienia z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni.

 2. Policja poszukuje świadków przywłaszczenia portfela

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują sprawcy przywłaszczenia portfela, do której doszło w dniu 11.10.2019 roku około godziny 17:00 w jednym z lokali gastronomicznych w Gdyni Śródmieściu. Wizerunek osoby podejrzewanej o związek z tym przestępstwem został zarejestrowany na monitoringu.

 3. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń do nas!!!

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Oksywiu poszukują sprawcy kradzieży roweru, do której doszło w dniu 11.09.2019 roku na ul. Unruga w Gdyni. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 4. Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Witominie wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 23 października 2019 roku około godziny 12:20 przy ul. Chwarznieńskiej na wysokości budynku nr 35. W wyniku zdarzenia ranna została kobieta wsiadająca do autobusu linii miejskiej numer 147. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel: 58 66 21 684.

 5. Napastnik z bronią zatrzymany – policyjne ćwiczenia zakończone sukcesem

  W czwartek (7 listopada br.) gdyńscy policjanci wraz z funkcjonariuszami straży pożarnej przeprowadzili ćwiczenia w trakcie, których zatrzymano napastnika z bronią palną oraz zneutralizowano wyciek gazu.

 6. Policja poszukuje świadków kradzieży odzieży

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży odzieży, do której doszło w dniu 01.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 7. Policja poszukuje świadków kradzieży w roweru

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży roweru, do której doszło, w nocy z 04/05.07.2019 roku w Gdyni przy ul. Legionów. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 8. Policja poszukuje świadków pobicia

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach poszukują sprawców pobicia mężczyzny, do którego doszło w dniu 16.10.2019 roku w Gdyni na ul. Chwaszczyńskiej pomiędzy skrzyżowaniem z ulicami Górnicza i Nowowiczlińska. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Policją.

 9. Policja poszukuje świadków kradzieży odzieży

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży odzieży, do której doszło w dniu 09.08.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 10. Policja poszukuje świadków kradzieży w drogerii

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawców kradzieży perfum, do której doszło, w dniu 03.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Spacer

Imprezy Masowe