Komenda Miejska Policji w Gdyni

BIP
Krajowa Mapa zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Zielona strefa
Stop Agresji Drogowej
Spacer

Komunikat

Nasz profil

Najczęściej czytane

 1. Uwaga! poszukujemy sprawców naruszenia czynności narządu ciała

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie naruszenia czynności narządu ciała w dniu 19 stycznia 2020 roku. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek zarejestrowano na zdjęciu, zadzwoń do nas.

 2. Uwaga! Poszukujemy sprawcy kradzieży słuchawek i gier na konsolę

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują mężczyzny, który 10 stycznia 2020 r. , z jednego ze sklepów mieszczącego się w centrum handlowym przy ul. K Górskiego w Gdyni ukradł słuchawki bezprzewodowe oraz gry na konsolę. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

 3. Uwaga! Poszukujemy sprawcy kradzieży mienia

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują mężczyzny, który pod koniec ubiegłego roku, z jednego ze sklepów w centrum handlowym przy ul. K Górskiego w Gdyni ukradł zegarki. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

 4. Uwaga! Poszukujemy sprawcy kradzieży perfum

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują mężczyzny, który w dniu 01.02.2020 r. , z jednego ze sklepów mieszczącego się w centrum handlowym przy ul. K Górskiego w Gdyni ukradł perfumy. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

 5. Uwaga! Poszukujemy sprawcy kradzieży z włamaniem

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności dotyczące kradzieży z włamaniem w dniu 06.03.2020 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

 6. Zatrzymanie na gorącym uczynku

  Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu, mł. asp. Michał Malek zatrzymał na gorącym uczynku mężczyznę, który na hali targowej w centrum miasta, próbował wyrwać kobiecie torebkę. Całe zajście widział przypadkowy świadek, który powiadomił Policję. Zatrzymanemu, 42-letniemu mężczyźnie, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. Uwaga! Poszukujemy sprawców oszustwa.

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują dwóch mężczyzn, którzy w dniu 18 lutego 2020 r. przy ul Władysława IV sprzedali fałszywe złoto. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek został zarejestrowany na monitoringu, zadzwoń do nas.

 8. Uwaga! Poszukujemy sprawcy kradzieży perfum

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży perfum z drogerii na ul. Świętojańskiej w dniu 05.02.2020 r. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

 9. Poszukujemy świadków kradzieży telefonu

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży telefonu w jednym ze sklepów w Centrum Handlowym przy al. Zwycięstwa w dniu 22.01.2020 r. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

 10. Uwaga! poszukujemy sprawcy usiłowania kradzieży w sklepie spożywczym.

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie usiłowania kradzieży w sklepie spożywczym przy ul. Kopernika w Gdyni w dniu 22.12.2019 r. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

Spacer

Imprezy Masowe