Komenda Miejska Policji w Gdyni

BIP
Krajowa Mapa zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Zielona strefa
Stop Agresji Drogowej
Spacer

Komunikat

Nasz profil

Najczęściej czytane

 1. Uwaga! poszukujemy sprawców naruszenia czynności narządu ciała

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie naruszenia czynności narządu ciała w dniu 19 stycznia 2020 roku. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek zarejestrowano na zdjęciu, zadzwoń do nas.

 2. Uwaga! Poszukujemy sprawcy kradzieży z włamaniem

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności dotyczące kradzieży z włamaniem w dniu 06.03.2020 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

 3. UWAGA! Poszukujemy sprawców kradzieży

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują sprawców kradzieży sprzętu muzycznego z otwartego pojazdu w dniu 28.12.2019 r. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas.

 4. Uwaga! poszukujemy sprawcy usiłowania kradzieży w sklepie spożywczym.

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie usiłowania kradzieży w sklepie spożywczym przy ul. Kopernika w Gdyni w dniu 22.12.2019 r. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

 5. Uwaga! Poszukujemy sprawcy kradzieży perfum

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży perfum z drogerii na ul. Świętojańskiej w dniu 05.02.2020 r. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

 6. Poszukujemy świadków kradzieży telefonu

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży telefonu w jednym ze sklepów w Centrum Handlowym przy al. Zwycięstwa w dniu 22.01.2020 r. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas.

 7. Uwaga! Poszukujemy sprawców oszustwa.

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują dwóch mężczyzn, którzy w dniu 18 lutego 2020 r. przy ul Władysława IV sprzedali fałszywe złoto. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek został zarejestrowany na monitoringu, zadzwoń do nas.

 8. Debata w ramach kampanii społecznej "STOP"

  Wczoraj w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni przeprowadziliśmy wraz z gdyńskim samorządem debatę społeczną w ramach kampanii „STOP”. Podkreślaliśmy, że edukacja, informacja, świadomość i czujność są kluczowymi elementami w skutecznym ograniczeniu przestępstw wyłudzania pieniędzy metodami „na wnuczka” i „na policjanta”. W działania te może się włączyć każdy z nas.

 9. Kampania społeczna „STOP!” - czas na debatę

  Jakie metody stosują oszuści działający metodą na tzw. wnuczka, jak się przed nimi bronić oraz rosnąca skala tego typu przestępstw w Gdyni – to m.in. tematy debaty społecznej, która w czwartek, 27 lutego, odbędzie się w ramach ogólnogdyńskiej kampanii społecznej „STOP!”, mającej przeciwdziałać zorganizowanej przestępczości wobec gdyńskich seniorów.

 10. Policja poszukuje świadków przywłaszczenia portfela

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują sprawcy przywłaszczenia portfela, do której doszło w dniu 11.10.2019 roku około godziny 17:00 w jednym z lokali gastronomicznych w Gdyni Śródmieściu. Wizerunek osoby podejrzewanej o związek z tym przestępstwem został zarejestrowany na monitoringu.

Spacer

Imprezy Masowe