Komenda Miejska Policji w Gdyni

BIP
Krajowa Mapa zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Zielona strefa
Stop Agresji Drogowej
Spacer

Komunikat

Nasz profil

Najczęściej czytane

 1. Wizyta klasy policyjnej u gdyńskich policjantów

  Uczniowie pierwszej klasy z V Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni rozpoczynający naukę w klasie o profilu policyjnym złożyli wizytę w gdyńskiej komendzie. Młodzież poznawała tajniki pracy stróżów prawa, podczas pierwszych zajęć z funkcjonariuszami licealiści mogli poznać służbowe psy, które na co dzień pomagają policjantom. Komendant Miejski Policji w Gdyni życzył uczniom owocnej nauki i dużo satysfakcji z wyboru klasy o policyjnym profilu.

 2. Zatrzymany z 9 kilogramami amfetaminy

  Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 34 – latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania samochodu, którym poruszał się mężczyzna policjanci zabezpieczyli 9 kilogramów amfetaminy. Narkotyki ukryte były w zbiorniku na gaz LPG. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

 3. Policjanci z Gdyni zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa

  Policjanci z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali 24–letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. Sprawca został zatrzymany kilkanaście minut po popełnieniu przestępstwa, 24-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

 4. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku na obwodnicy i apelują do kierowców o zachowanie ostrożności

  Policjanci z gdyńskiej komendy ustalają przyczyny wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego, samochodu dostawczego i motocyklisty. Do zdarzenia doszło wczoraj (9 października br.) około godz. 17:20 na Obwodnicy Trójmiasta.

 5. Policja poszukuje świadków kradzieży sprzętu elektronicznego

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży sprzętu elektronicznego, do której doszło, w dniu 23.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 6. Policja poszukuje świadków kradzieży sprzętu elektronicznego

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży sprzętu elektronicznego, do której doszło w dniu 17.08.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 7. Gdyński dyżurny najlepszym dyżurnym pomorza

  Przez 2 dni dyżurni z jednostek podległych komendzie wojewódzkiej w Gdańsku rywalizowali w Turnieju Dyżurnych. Celem turnieju było podniesienie rangi i podkreślenie zakresu odpowiedzialności służby dyżurnej w jednostkach Policji. Pierwsze miejsce w turnieju zajął reprezentant Komendy Miejskiej Policji w Gdyni nadkom. Tomasz Cioch. Dyplomy zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosław Rzymkowski.

 8. 31-latek zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

  Kryminalni z Gdyni zatrzymali 31 – latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania garażu mężczyzny policjanci zabezpieczyli blisko 170 gramów marihuany i kilkanaście gramów kokainy. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie decydować będzie sąd.

 9. Policja poszukuje świadków przywłaszczenia pieniędzy.

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy przywłaszczenia pieniędzy, do której doszło w dniu 17.08.2019 roku na terenie sklepu spożywczego mieszczącego się w Gdyni przy Al. Zwycięstwa. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 10. Policja poszukuje świadków kradzieży odzieży

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży odzieży, do której doszło w dniu 01.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Spacer

Imprezy Masowe