Komenda Miejska Policji w Gdyni

BIP
Krajowa Mapa zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Zielona strefa
Stop Agresji Drogowej
Spacer

Komunikat

Nasz profil

Najczęściej czytane

 1. Uwaga na fałszywych funkcjonariuszy !!!

  Przestępcy działający metodą „na policjanta” wciąż oszukują. W ostatnich dniach przestępcy próbowali wyłudzić pieniądze od kilku mieszkańców Gdyni. Niestety nie wszyscy wykazali się czujnością i nie dali się oszukać.

 2. Policja poszukuje świadków przywłaszczenia portfela

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują sprawcy przywłaszczenia portfela, do której doszło w dniu 11.10.2019 roku około godziny 17:00 w jednym z lokali gastronomicznych w Gdyni Śródmieściu. Wizerunek osoby podejrzewanej o związek z tym przestępstwem został zarejestrowany na monitoringu.

 3. Policja poszukuje świadków kradzieży w salonie optycznym

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży okularów, do której doszło, w dniu 18.09.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 4. Dyżurny z komendy miejskiej policji w Gdyni zajął wysokie, szóste miejsce w ogólnopolskim turnieju służby dyżurnej

  W ostatni piątek w Szkole Policji w Katowicach zostały zakończone zmagania policjantów rywalizujących w II Finale Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji. W gali finałowej wziął udział Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk, który wręczył nagrody laureatom konkursy. Wysokie, szóste miejsce w kwalifikacji generalnej konkursu zajął dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni nadkom. Tomasz Cioch reprezentujący w turnieju województwo pomorskie.

 5. Poszukujemy świadków kradzieży perfum

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują sprawcy kradzieży perfum, do której doszło w dniu 07 października 2019 roku w jednej z drogerii na terenie Gdyni Śródmieścia. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 6. Policja poszukuje świadków kradzieży odzieży

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży odzieży, do której doszło w dniu 01.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 7. Policja poszukuje świadków kradzieży w drogerii

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawców kradzieży perfum, do której doszło, w dniu 03.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 8. Policja poszukuje świadków kradzieży w salonie optycznym

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży opraw korekcyjnych, do której doszło w dniu 30.07.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 9. Policja poszukuje świadków kradzieży w roweru

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży roweru, do której doszło, w nocy z 04/05.07.2019 roku w Gdyni przy ul. Legionów. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 10. Policja poszukuje świadków kradzieży odzieży

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży odzieży, do której doszło w dniu 09.08.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Spacer

Imprezy Masowe